+90 236 233 06 30
Cart 0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Orki OrganikHoşgeldiniz

Zaman içerisinde ülkemizin atıl kalmış, herhangi bir üretim faaliyetinde kullanılmayan ve mülkiyeti devlete ait makilik sahaların bölge özelliklerine uygun orman ağaçlarıyla tesis edilmesi faaliyetlerini düzenleyen yasa ve yönetmelikleri incelerken cevizi de keşfettik.

Bir kısmı ilk projemizde bizimle olan arkadaşlarımız ve kalanı da tamamen onların arkadaşlarından oluşan bir ekip ile ceviz tesisine uygun saha arayışlarımızın bizi götürdüğü birkaç yerden biri Manisa’nın Gördes İlçesi oldu.

2010 yılında Bölgede tanıştığımız sevgili Hasan Ali başlangıcından beri oradaki tüm faaliyetlerimizde, diğer çalışanlarımız Gürcan, Sadık, Yusuf, Ahmet ve yine işçilik yoğun sezonlarda çalışan onlarca işçi ile bölgedeki en büyük destekçilerimiz oldu.

Hepimizin ortak azmi ve çalışması ile bu bölgedeki faaliyetlerimiz için yıllar içerisinde kurduğumuz şirketlerimiz Orce Organik Ceviz ve Madencilik A.Ş. ile Orkes Organik Tarım Ürünleri A.Ş. bünyesinde 1.200 dönüm cevizliğimizi ve Orki Organik Kiraz ve Tarım Ürünleri A.Ş. bünyesinde de 400 dönüme yakın kirazlığımızı oluşturduk.

İklim özellikleri ve el değmemiş doğası ile ceviz ve kiraz üretimine son derece müsait olan bu bölgedeki bahçelerimizde üretim yıllar içinde artacak ve siz sevgili tüketicilerimize uygun fiyatlarla doğal ve benzersiz gıda destekleri ihtiva eden bu ürünleri güven içinde sunabileceğiz.